webmarketing-design.com

БЕЗ ПОБЈЕДНИКА ПРОТИВ ЈЕДИНСТВА

Наша екипа одиграла је и другу пријатељску утакмицу на припремама у Бару.

Послије пораза од Челика из Никшића у првом мечу, данас су "Соколови" одиграли 2:2 са чланом Прве лиге Србије, Јединство путевима из Ужица.

Славиша Божичић је овај пут прилику пружио већини играча, па су два различита тима одиграли по полувријеме.

Два пута су наши момци водили. Прво је Игор Радовановић погодио у 30. минуту за 1:0, али је Александар Лепосавић шест минута послије поравнао на 1:1.

Предност Славији вратио је новајлија Немања Продановић у 55. минуту сусрета, но Лука Чанчаревић је у посљедњим тренуцима меча поравнао на 2:2.

У утакмици је наступио и Немања Благојевић, нападач, из Дечића али он неће наставити своју епизоду у нашем тиму.

Утакмицу је пратио велики пљусак, те је и само одигравање меча доведено у питање. Наредни меч наши момци играју против Вележа у суботу.

СЛАВИЈА - ЈЕДИНСТВО ПУТЕВИ 2:2 (1:1)

Терен спортског центра у Јазу.

Гледалаца: 50.

Стријелци: 1:0 И. Радовановић (30), 1:1 Лепосавић (36),  2:1 Продановић (65), 2:2 Чанчаревић (90+);

СЛАВИЈА : Лучић, Поповић, Митровић, Хоџурда, Осман, Отани, Оглечевац, Шабановић, Карић, Берјан, И. Радовановић. Играли су још:  Кубура, С. Радовановић, Лемез, Гиговић, П. Петошевић, Дудо, Радосављевић, Шеховић, М. Петошевић, Чомор, Продановић, Булатовић.

ЈЕДИНСТВО ПУТЕВИ: Чановић, Никодијевић, Јеремић, А. Петровић, Гојковић, Арсић, Лепосавић, Доневски, Тутњевић, Вукмир, И. Петровић. Играли су још: Маринковић, Марјановић, Лазић, Пјевић, М. Петровић, Чанчаревић, Ајковић, Живановић, Јанковић, Глишовић.

Фото Галерија

korak-do-sna kosevo kozara1 siroki1 trener slavije na rukama

Видео Галерија

Још вијести

СНИЈЕГ ДОНИО ПОТЕШКОЋЕ Први овојесењи снег донео је и потешкоће у раду тиму Славије. Тренер Дра ган Радовић... Опширније
РАДОВИЋ ЗАДОВОЉАН БОДОМ На гостовању код Радника, у другом колу Премијер лиге, Славија је извукла бод, па... Опширније
ИГОР РАДОВАНОВИЋ СИГУРАН У ПОБЈЕДУ Крај паузе. Наш тим ће у недељу угостити Травник и озваничити почетак другог дијела... Опширније
РАДОВАНОВИЋ: ЈЕДВА ЧЕКАМО НАСТАВАК ПРВЕНСТВА Наши фудбалери су у Бару одиграли двије контролне утакмице. У првој су поражени од... Опширније
ПУШАРА НАПУСТИО "СОКОЛОВЕ" Нападач Немања Пушара није више фудбалер Славије, пошто је узео папире и отпутовао у... Опширније
ШАБАНОВИЋ ЗАДОВОЉАН ИГРОМ Лијеви бек наше екипе, Ведад Шабановић, није крио задовољство послије побједе над... Опширније
БОЖИЧИЋ: НА ПРАВОМ СМО ПУТУ Фудбалери Славије одиграли су јуче и другу пријатељску утакмицу на припремама у Бару.... Опширније
АЛЕКСИЋ ПРЕШАО У ЗРИЊСКИ       Дефанзивац Радосав Алексић напустио је наш тим и прешао у редове мостарског... Опширније
ПОРАЗ ОД ЧЕЛИКА У ПРВОЈ УТАКМИЦИ Наши фудбалери поражени су у првој утакмици на припремама у Бару од Челика из Никшића... Опширније
ВЕЛЕЖ БОЉИ ОД НАШЕ ЕКИПЕ Фудбалери Славије поражени су у трећој пријатељској утакмици на припремама у Бару од... Опширније
УМЈЕСТО УТАКМИЦЕ НАШИ МОМЦИ ОДРАДИЛИ ТРЕНИНГ Наша екипа је данас требала одиграти четврту утакмицу на припремама у Бару, али је... Опширније
БОЖИЧИЋ: РЕЗУЛТАТ ЈЕ НЕВАЖАН Наша екипа је јуче одиграла утакмицу против Сутјеске у Фочи и славила са 2:0 головима... Опширније