webmarketing-design.com

1/16 финала Куп-а ФК Леотар - ФК Славија 0:1

Пролазак у осмине финала Славија је обезбједила у 72. минуту. Са десне стране одлично је центрирао Иван Мамић, а Дејан Рашевић је био виши у скоку од Александра Васиљевића и послао лоту у мрежу Леотара.
Леотар је имао неколико идеалних прилика за гол, али им је заказала реализација. Поред стрелца Рашевића, најзаслужнији за победу Славије је голман Ратко Дујковић, који је неколико пута бранио зицере домаћих нападача.
Прво полувријеме су домаћини заиграли пресинг и онемогућили наш тим да организује нападе.
Друго полувријеме настављено је шансама. У 52. минуту Његош Голочевац је ушао у шеснаестерац, али је његов шут блокиран. Минут касније у шанси је Павле Сушић, али га је блокирао Радослав Алексић. У 63. минуту Лазар Видић је пробао шут са 25 метара, али лопта одлази поред гола.
Могао је Рашевић у 85. минуту да ријеши питање победника, али је његов шут главом завршио преко гола.

Фото Галерија

korak-do-sna kosevo kozara1 siroki1 trener slavije na rukama

Видео Галерија

Још вијести

СНИЈЕГ ДОНИО ПОТЕШКОЋЕ Први овојесењи снег донео је и потешкоће у раду тиму Славије. Тренер Дра ган Радовић... Опширније
РАДОВИЋ ЗАДОВОЉАН БОДОМ На гостовању код Радника, у другом колу Премијер лиге, Славија је извукла бод, па... Опширније
ИГОР РАДОВАНОВИЋ СИГУРАН У ПОБЈЕДУ Крај паузе. Наш тим ће у недељу угостити Травник и озваничити почетак другог дијела... Опширније
РАДОВАНОВИЋ: ЈЕДВА ЧЕКАМО НАСТАВАК ПРВЕНСТВА Наши фудбалери су у Бару одиграли двије контролне утакмице. У првој су поражени од... Опширније
ПУШАРА НАПУСТИО "СОКОЛОВЕ" Нападач Немања Пушара није више фудбалер Славије, пошто је узео папире и отпутовао у... Опширније
АЛЕКСИЋ ПРЕШАО У ЗРИЊСКИ       Дефанзивац Радосав Алексић напустио је наш тим и прешао у редове мостарског... Опширније
БОЖИЧИЋ: НА ПРАВОМ СМО ПУТУ Фудбалери Славије одиграли су јуче и другу пријатељску утакмицу на припремама у Бару.... Опширније
ВЕЛЕЖ БОЉИ ОД НАШЕ ЕКИПЕ Фудбалери Славије поражени су у трећој пријатељској утакмици на припремама у Бару од... Опширније
УМЈЕСТО УТАКМИЦЕ НАШИ МОМЦИ ОДРАДИЛИ ТРЕНИНГ Наша екипа је данас требала одиграти четврту утакмицу на припремама у Бару, али је... Опширније
ПОРАЗ ОД ЧЕЛИКА У ПРВОЈ УТАКМИЦИ Наши фудбалери поражени су у првој утакмици на припремама у Бару од Челика из Никшића... Опширније
ОГЛЕЧЕВАЦ: ВРАЋАМ СЕ У ФОРМУ Недим Оглечевац је дуго времена паузирао због повреде. Успио је да се врати на терен... Опширније
БОЖИЧИЋ: РЕЗУЛТАТ ЈЕ НЕВАЖАН Наша екипа је јуче одиграла утакмицу против Сутјеске у Фочи и славила са 2:0 головима... Опширније